Historie

Vznik

28.2.2014/Řepín

Historie: Než se začlo hrát

První myšlenka založit kapelu proběhla den před Silvestrem 2013, kdy Martin Punk (v tu dobu jedinný vlastnící hudební nástroj) navrhl Martinu S., že by si mohl koupit bicí a Martina basu a založili by jsme kapelu. Po týdnu jsme se sešli na pivu a začali důkladněji debatovat a tak to šlo dál do doby, kdy nám PPL přivezlo drahocenou objednávku. Zatím jen bicí a kombo k Martinově kytaře. O tři dny pozěji byla vyzvednuta basa a nástroje byli komplet :).

Historie: Od 1. zkoušky

První zkouška proběhla 28.2.2014 na kalbě u Martina P., kde jsme jeli 4 akordy dokola s tím že Martin S. a Martina drželi nástroje poprvé v ruce a bylo to super :) !!!

Potom se začlo zkoušet v Řepínské sokolovně, ale ne na dlouho, protože lidem vadilo že nehrajeme Country nebo Džes(viz: song Sokolovna :)). Zkrátka hrajeme agresivní muziku tak nás vyhnali. Naštěstí jsme mohli chodit zkoušet do tělocvičny v ZŠ, díky Paní řiditelce, která nám to s ochotou povolila.

Když už bylo na světě pár songů začali jsme usilovně hledat zpěváka, ale nenašli což vedlo k jedinému začali jsme zpívat sami. Ze začátku jen Martin P., po pořízení zesilovače všichni tři.

Čím víc přibývalo věcí tím hůře se vešli do auta, tak jsme začali zkoušet u Martina a Martiny S., nebo v létě na hájovně u Martina P.

První vystoupení jsme měli na soukromé oslavě v Počáplech a jsme za to hrozně rádi lidi byli super!!!

9.1.2015 jsme měli první oficiální koncert v https://staramydlarna.cz/ hrozně jsme si to užili, dokonce bylo i pogo! :) což nás úplně nabilo!

V únoru se naše parta rozrostla na 4 členy příchodem Kamila (2. kytara) a společně se chystáme na 2. koncert v https://www.baronkaclub.cz/ s kapelou Svoloč a Nebezpečné Vidle.

2016

Z nedostatku času od nás bohužel odešel kytarista a kamarád Kamil ...Každopádně fungujeme dál a těšíme se na Vás!!!

13.2. Praha - Modrá vopice/Benefiční koncert pro zvířecí útulek(+ P.U.M,Třetí stupen tortury, Zlatý déšt, Pipelines, Desort, Schlusouver, Z.P.P., Indiánská Rezervace, SunnyDeath)

5.3. Litoměřice Baronka (+ Garažový oběti,Svoloč)

1.4. Mělník Stará mydlárna (+ Funkce šroubu, PPL)

22.4 Litoměřice Baronka (+ Houba, Kohout plaší smrt)

23.4. Praha Modrá Vopice/ČIroFest (+ SPS, N.V.Ú, Plexis, P.U.M., Uraggan Andrew, S.A.S., Vision Days, Aplle juice, Konfront(SK), Tragedis, Reckless, Hrana(SK), Indiánská Rezervace, Wosa, Zelenej sen, Punk Cavalry, SunnyDeath, Just War, Fancy Foxx)

21.5. Beroun Rockclub Prdel (+Svoloč, Indiánská rezervace)